Naše nabídka

TK 4-8, 16-22, 22-63, 63-150 Dunaj – nově v nabídce

TK 0-4

Vhodné do litého nebo zavlhlého betonu s velmi jemným zrnem. Používá se také jako výplň spár chodníků nebo k provzdušnění trávníků formou pískování. V zimním období vhodný posypový materiál na zledovatělé chodníky. Další využití: omítky, pískoviště, dětská hřiště, podsyp pod zámkovou dlažbu.

TK 4-8

Na úpravu zahradních chodníčků, úpravu dětských hřišť, okolo houpaček a prolézaček, na školní i domácí hřiště.

TK 8-16, 11-22, 32-63

Chcete vyřešit odvodňovací systém u opěrných zdí nebo okolo vašeho domu? Doporučujeme prané frakce 8 – 16, 11 – 22, popřípadě 32 – 63. Další využití je do betonových směsí s hrubším zrnem. Je vhodné k ozdobným posypům kolem chodníčků a zahradních jezírek. Zároveň zabraňuje prorůstání trávy a plevelů. Pro tento účel je velmi vyhledávaný a oblíbený zahradní dekorační kámen velikosti zrna 32 – 90.

DK 0-32, 0-63

Na podsypy chodníků, silnic, parkovišť a odstavných ploch, velmi dobře se zhutňuje.

DK 4-8

Vhodný materiál zejména jako podkladní vrstva pod zámkovou dlažbu, výplň spár na chodníky.

DK 11-22

Na chodníky a odstavné plochy nebo parkoviště.

DK 16-32, 32-63

Drcené kamenivo těchto frakcí se díky svým ostrým hranám vzájemně zaklesne a tím pádem se dobře zhutní. Toto kamenivo je určené na zhotovení zpevněných ploch, chodníků, silnic a železničních tratí.

Betonové recykláty

Betonové recykláty nahradí plnohodnotné drcené kamenivo. Používá se na zhotovení chodníků, cest, zpevněných ploch. Při zakládání staveb vhodný na zásypy a posypy, velmi dobře se zhutňuje.

Cihlové recykláty

Vhodné jako zásypy, podsypy, základové desky, chodníky, cesty.

Písek kopaný

Pro stavební účely do maltových směsí, vhodný na zdění i do omítek. Může se použít k provzdušnění zeminy do skleníků, záhonů a pařenišť, stejně tak trávníků. Hodí se i na dětská pískoviště, spárování dlažby.

Zemina